Tanıtım Toplantısı (11 Ocak 2014)

Tarih: 11 Ocak 2014
Yer: Binbir Çiçek Anaokulu, GOP
Katılımcılar: Burcu, Ayşegül, Sinem, Şahin, Ezgi, Bengü

Toplantı Notları:
* Toplantımızın ana gündem maddesi 19 Ocak Pazar günü 14:00-17:00 arası Sinetopya Kültür Merkezi’nde yapacağımız etkinliğin duyurulmasıydı.

* Etkinlikte gösterilecek kısa filmi, ben yurtdışında olacağım için, CD halinde Salı günü Gonca’ya teslim edeceğim.

*Sunumu önceki sunumlardan yararlanarak Ayşegül hazırlayacak. Sunumu yapacaklar olarak üç isim belirledik: Sultan, Duygu ve Gonca. Bu üç arkadaşımızdan biri asil biri yedek olsun (hastalık veya acil durumlara karşı), Ayşegül hazırladığı dokümanı en geç 16 Ocak Perşembe bu iki arkadaşımızla paylaşsın diye karar aldık.

*İzmir’den gelen broşürlerin içine BBOM Ankara iletişim bilgileri zımbalandı/yapıştırıldı. Bu broşürleri 19 Ocakta Ayşegül ve Şahin getirecekler ve orada dağıtacağız.

*Etkinlik afişini Cem hazırladı. Afişten herkes istediği kadar bastırıp mahallesine asacak. Ben Çayyolu’nu, Ayşegül Birlik’i, Şahin Yenimahalle Ragıp Tüzün civarını, Sultan ve Türkan da Kızılay’ı aldılar. Afişlerin en geç 16 Ocak Perşembe günü asılmış olmasını rica ediyoruz.

*Etkinliğine sosyal medyada duyurusu benim tarafımdan 12 Ocak’tan başlayarak yapılacak.

*Etkinlikte yapılacak ikram için Sultan kek hazırlayacak. Ayşegül sallama çay ve kahve, kağıt bardak, şeker ve peçete getirecek. Tuzlu ikram hazırlamak isteyen arkadaşlarımız da olursa seviniriz.

*Feyza’yla Mutlu Keçi Okulunda çekilmiş fotoğraflar için bağlantı kurulacak.

*Sinem, etkinlikte yapılması düşünülen anketi hazırlayıp 50 adet bastıracak. Anket sorusu hazırlama konusunda dileyen herkesten katkı bekliyoruz.

*İkram, CD, broşürleri getirecek ekibin 19 Ocak’ta en geç saat 13:30’da Sinetopya’da olması düşünüldü.

*Toplantıda ayrıca Çankaya Belediyesiyle seçimlerdeki adaylık konusunun yarattığı belirsizlik nedeniyle görüşülmediği, 17 Ocak Cuma günü Yenimahalle Belediyesi ile görüşülebileceği konuşuldu. Bu randevu Ayşegül tarafından alınacak ve randevuya Ayşegül, Şahin ve Deniz katılacaklar. Katılmak isteyenler bu arkadaşlarımızla bağlantıya geçebilirler.

*Toplantımıza ayrıca yeni bir arkadaşımız katıldı. Kendisinin e-posta hesabı grubumuza eklendi.